کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها تصویب شد (1401/8/1)

ایران کنفرانس

نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها تصویب شد

در دویست و نود و نهمین جلسه هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی، «نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی» تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، در دویست و نود و نهمین جلسه هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی، که ۱۱ مهرماه ۱۴۰۱ در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، برگزار شد، نقل و انتقال اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، به تصویب رسید.

متن مصوبه به شرح ذیل است:

۱. نقل و انتقال اعضای هیأت علمی رسمی قطعی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، با رعایت سند آمایش آموزش عالی کشور (مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی) و موافقت هیأت‌های اجرایی جذب مؤسسات مبدا و مقصد، امکان‌پذیر است.

۲. نقل و انتقال اعضای هیأت علمی رسمی آزمایشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، با موافقت رؤسای مؤسسات مبدا و مقصد، با رعایت سند آمایش عالی کشور و تأیید وزیر مربوطه (وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) امکان‌پذیر خواهد بود.

۳. نقل و انتقال اعضای هیأت علمی نیروهای نظامی، انتظامی، و امنیتی تابع شرایط و ضوابط و مقررات خاص مربوطه هستند. (مصوبات و تصمیمات مغایر با این مصوبه منسوخ و ملغی الاثر خواهد بود).

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس