کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

ارائه ۴۱ مقاله به همایش ‌امنیت منابع، حکمت و حکمرانی‌

ایران کنفرانس

ارائه ۴۱ مقاله به همایش ‌امنیت منابع، حکمت و حکمرانی‌

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان گفت: از مجموع مقالات رسیده به دبیرخانه همایش ۲۷ مقاله به صورت سخنرانی و ۱۴ مقاله به صورت پوستر در این همایش ارائه خواهد شد.

قباد میمنت‌آبادی،  در افتتاحیه سومین همایش ملی «امنیت منابع، حکمت و حکمرانی»‌در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج گفت: برگزاری کنفرانس‌های متعدد در کشور و دنیا با مضمون حکمرانی نشان از اهمیت این امر است.

وی افزود: بررسی ریشه‌های اداره امور عمومی، بررسی مسائل روز کشورها در عرصه خط مشی‌گذاری، بررسی و نقد شیوه‌های قدیمی تفکر در خصوص ساختار، شکل، قدرت سازمان‌ها، مسائل فراروی مدیران دولتی، حساسیت نسبت به شهروندان، مشارکت کارکنان و شهروندان در تصمیم‌گیری، توزیع عادلانه خدمات عمومی و ایجاد حق انتخاب برای شهروندان و مسئولیت اداری،از جمله برنامه های عمومی اثربخش در حکمرانی محسوب می شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان بیان کرد: سومین همایش ملی امنیت منابع، حکمت و حکمرانی تلاش دارد در اشکال مختلف منابع ( آب، خاک، غذا، نیروی انسانی، انرژی و گردشگری..) حکمرانی را مورد توجه قرار دهد و بستری فراهم کند تا کلیه زمینه‌های نظری و کاربردی حکمرانی منابع از نگاه صاحب نظران، اساتید، دانش‌پژوهان مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

وی افزود: دبیرخانه این همایش طی ماه‌های گذشته پذیرای ارائه پیشنهادات کاربردی متناسب با شرایط اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در توسعه پایدار منابع بوده و این همایش با محورهای متنوع، نمایه ISC، امتیاز بازآموزی نظام دامپزشکی و همچنین اختصاص نیم نمره برای دفاع دانشجویان دکتری پذیرای مقالات ارزشمند محققان بوده است.

میمنت‌آبادی خاطرنشان کرد: این همایش در سه پنل تخصصی امنیت و منابع دامپزشکی و کشاورزی پایدار، حکمرانی و منابع انسانی و فنی و مهندسی حکمرانی و توسعه پایدار انرژی با حضور اندیشمندان و اساتید سطح کشور در دانشگاه آزاد اسلامی سنندج برگزار می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: از مجموع مقالات رسیده به دبیرخانه همایش ۲۷ مقاله به صورت سخنرانی و ۱۴ مقاله به صورت پوستر در این همایش ارائه خواهد شد.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس