کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

برگزاری پنجمین کنفرانس بین‌المللی سرطان از آزمایشگاه تا بالین توسط پژوهشگاه رویان

ایران کنفرانس

برگزاری پنجمین کنفرانس بین‌المللی سرطان از آزمایشگاه تا بالین توسط پژوهشگاه رویان

کنفرانس بین‌المللی سرطان از آزمایشگاه تا بالین توسط پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، پنجمین کنفرانس بین‌المللی سرطان از آزمایشگاه تا بالین پژوهشگاه رویان در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه سال جاری با موضوع رویکردهای پیشگیری از سرطان، تشخیص سرطان و درمان سرطان، در ایران و دنیا برای دانشجویان، اساتید دانشگاه، پزشکان و متخصصان با رشته‌های مرتبط و با سخنرانی اساتید برجسته ملی و بین‌المللی آنکولوژی به صورت حضوری و مجازی و با امتیاز بازآموزی در محل سالن همایش‌های پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود.

محمدرضا زالی، دبیر علمی بالینی  کنفرانس؛ شریف مرادی، دبیر علمی علوم پایه و علیرضا خسروانی دبیر اجرایی پنجمین کنفرانس بین‌المللی سرطان از آزمایشگاه تا بالین پژوهشگاه رویان هستند.

آمار ابتلا به سرطان در ایران کمتر از متوسط جهانی برآورد می‌شود، اما سرطان در ایران روندی رو به رشد دارد؛ بنابراین لازم است تا به کارگیری مؤلفه‌های اصلی کنترل سرطان شامل پیشگیری، تشخیص زودهنگام و استفاده از روش‌های هدفمند در درمان از ابتلا به بسیاری از سرطان‌ها جلوگیری کرد تا آمار مرگ و میر در اثر ابتلا به این بیماری را کاهش داد.

ژن درمانی، سلول درمانی، ایمنی درمانی هدفمند، ویروس درمانی ایمونولوژیک، تشخیص سرطان و حسگرهای زیستی، درمان سرطان بر پایه اولیگونوکلئوتید، اخلاق در سرطان، داروسازی، پزشکی شخصی‌سازی شده سرطان سرفصل‌های کنفرانس بین المللی سرطان از آزمایشگاه تا بالین پژوهشگاه رویان هستند.

این کنفرانس بین المللی با پشتوانه تجربه و تخصص اساتید و متخصصین این حوزه، با هدف آگاهی رساندن درباره سرطان چه در حوزه تشخیص و چه درمان می‌تواند مؤثر باشد و به محققان و علاقه مندان این حوزه کمک می‌کند تا پژوهش‌های مؤثری برای مبارزه با سرطان انجام دهند.

بنابر اعلام روابط عمومی پژوهشگاه رویان، علاقمندان برای انجام ثبت‌نام و دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند به وبسایت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان به نشانی اینترنتی www.royan-edu.ir مراجعه و یا با شماره ۲۳۵۶۲۱۷۷-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس