کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

اولین همایش ملی امید آفرینی و پایداری اجتماعی برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

اولین همایش ملی امید آفرینی و پایداری اجتماعی برگزار می‌شود

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب از برگزاری اولین همایش ملی امید آفرینی و پایداری اجتماعی در اسفندماه سال جاری توسط این دانشگاه خبر داد.

رییس اولین همایش ملی امید آفرینی و پایداری اجتماعی در ادامه افزود: ایجاد پایداری اجتماعی و رفع محرومیت در کشور نیازمند مطالعات پژوهشی و کاربردی است.

نریمانی راد با اشاره به نیاز مبرم کشور به گسترش بیش از پیش تفکر جهادی اظهار کرد: با وجود ظرفیت‏ های علمی و وجود منابع انسانی متخصص در زمینه ‏های مختلف فنی و منهدسی و اجتماعی و همچنین وجود مکان ‏ها، نهادها و سازمان دولتی در کشور و از طرفی کمرنگ بودن پژوهش‏ های کاربردی در این زمینه، دانشگاه را بر آن داشت تا اولین همایش ملی امید آفرینی و پایداری اجتماعی را با همکاری و مشارکت سازمان بسیج اساتید کشور در سالن همایش‏ های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب برگزار کند.

رییس واحد تهران غرب با بیان اینکه ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۲ آخرین مهلت ارسال مقالات برای این همایش است، اظهار کرد: این همایش دارای مجوز ISC و در دو محور اصلی امید آفرینی و پایداری اجتماعی و چندین زیر محور فرعی ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ برگزار می شود.

نریمانی راد گفت: دبیر خانه دائمی این همایش در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برقرار است و سامانه اینترنتی آن به آدرس https://ncchss۲۰۲۴.wtiau.ac.ir/ در دسترس پژوهشگران و علاقمندان است.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس