کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

فراخوان شرکت در همایش تعالی تعاملات خانواده و مدرسه

ایران کنفرانس

فراخوان شرکت در همایش تعالی تعاملات خانواده و مدرسه

نخستین همایش بین المللی «تعالی تعاملات خانواده و مدرسه همچنین چالش‌ها، الگوها و راهبردها» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، همایش تعالی تعاملات خانواده و مدرسه: چالش‌ها، الگوها و راهبردها در سطح بین المللی و با تدبیر و تمشیت وزارت آموزش و پرورش، پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش (پژوهشکده خانواده و مدرسه) و با حمایت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اسلامی ایران، شورای عالی انقلاب فرهنگی، مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام (ISC) و با مشارکت دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، نهادها، انجمن‌های علمی بین المللی و ملی و دستگاه‌های اجرایی و سیاستگذار مرتبط برگزار می‌گردد.

از طریق دفتر منطقه‌ای آیسسکو در تهران از سازمان جهانی اسلامی برای آموزش و پرورش، علوم و فرهنگ (آیسسکو) (ICESCO) برای مشارکت در این کنفرانس دعوت به عمل آمده است.

دبیرخانه این همایش از صاحبنظران، اندیشمندان، پژوهشگران، فرهنگیان و دانشگاهیان پژوهشگر در عرصه "تعاملات خانواده و مدرسه" دعوت به عمل می‌آورد با مشارکت فعال و اثربخش، مقالات علمی-پژوهشی و علمی- مروری خود را مطابق با محورهای هشت گانه و ۴۲ زیر محور تعیین شده تا روز پنجشنبه سی ام آذرماه ۱۴۰۲ به وبگاه همایش به نشانی: efsiconf.ir ارسال نمایند و از همین طریق می‌توانند محورهای همایش را دریافت نمایند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس