کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی ومهندسی زلزله در اردیبهشت ۱۴۰۳برگزار می شود

ایران کنفرانس

نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی ومهندسی زلزله در اردیبهشت ۱۴۰۳برگزار می شود

به همت پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی ومهندسی زلزله در اردیبهشت ۱۴۰۳برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی، نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی ومهندسی زلزله از ۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در تهران برگزار می شود.

پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله پس از برگزاری منظم و موفق هشت کنفرانس بین المللی در حوزه زلزله شناسی و مهندسی زلزله طی سه دهه گذشته؛ اکنون با افتخار فراخوان جذب مقالات را برای برگزاری نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله (SEE9) اعلام می نماید.

قابل ذکر است در این کنفرانس سه روزه که دامنه وسیعی از موضوعات: زلزله شناسی، مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی سازه، مدیریت بحران و خطر زلزله را شامل می شود؛ اساتید و سخنرانان برجسته از سراسر دنیا به ارائه سخنرانی و اشتراک گذاری جدیدترین اطلاعات، دستاوردها و یافته های علمی خود در محورهای مختلف کنفرانس خواهند پرداخت.

همچنین همزمان با برگزاری نهمین کنفرانس؛ نمایشگاه های مختلف جانبی، کارگاه های متعدد تخصصی و آموزشی و جلسات ویژه در رابطه با موضوعات روز علوم مرتبط با زلزله نیز برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت آشنایی کامل با نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله و محورهای آن، ثبت نام و ارسال مقاله، می توانند به وب سایت: www.seeconferences.ir مراجعه فرمایند.

کمیته اجرایی نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله (SEE9) آماده دریافت نقطه نظرات و ایده ها و پیشنهادات از طریق آدرس الکترونیکی: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید می باشد.

گفتنی است که مجموعه کنفرانس های بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله (SEE) از ۳۳ سال پیش (۱۳۷۰) به همت پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله هر چهار سال یکبار در تهران برگزار می گردد؛ که طی آن متخصصان و اساتید حوزه زلزله از سراسر جهان گردهم آمده و به تبادل نظر و ارائه جدیدترین یافته های علمی- تحقیقاتی خود در این عرصه می پردازند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس