کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

نخستین همایش ملی «مرجعیت علمی» برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

نخستین همایش ملی «مرجعیت علمی» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، با توجه به اهمیت موضوع «مرجعیت علمی» در بیانات مقام معظم رهبری  و تأکیدات مقام عالی وزارت عتف در این خصوص، مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور در نظر دارد تا نخستین همایش ملی «مرجعیت علمی» را در تاریخ ۲۹ آبان ماه سال جاری به ریاست مقام عالی وزارت و نایب رئیسی معاون محترم پژوهشی و با همکاری و مشارکت نهادهای ذی‌ربط برگزار نماید.

اصطلاح «مرجعیت علمی» نخستین بار توسط مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان و اساتید دانشگاه امام صادق (ع) در روز عید غدیر، ۲۹ دی ماه ۱۳۸۴ مطرح گردید و به دنبال آن دستیابی به «مرجعیت علم و فناوری» در اسناد بالادستی نظام و سیاست‌های کلان کشور در حوزه علم، فناوری و نوآوری به شکل‌های مختلف اشاره شده است. طي دهه اخیر نیز واژه «مرجعیت علمي» به‌ویژه در اجتماع‌های علمي مورد اشاره بوده و دیدگاه‌ها و تعابیر متعددی را در پی داشته است.

علاقه مندان می‌توانند مقالات خود را تا ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۲ از طریق سامانه نشریه رهیافت به آدرس https://rahyaft.nrisp.ac.ir/ ارسال کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس