کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

برگزاری کنفرانس برنامه هفتم توسعه؛ فرصتی برای احیای هوشمندسازی

ایران کنفرانس

برگزاری کنفرانس برنامه هفتم توسعه؛ فرصتی برای احیای هوشمندسازی

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات معاونت علمی ریاست‌جمهوری، «کنفرانس برنامه هفتم توسعه؛ فرصتی برای احیای هوشمندسازی» ۸ و ۹ شهریورماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، سید محمد کرباسی، دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات با اعلام این خبر، گفت: این کنفرانس با حمایت و مشارکت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

وی افزود: در برگزاری این رویداد کانون‌های هماهنگی فاوا و افتا و همچنین تشکل‌ها و شرکت‌های خصوصی نیز همکاری دارند.

به گفته کرباسی، این کنفرانس شامل سخنرانی‌های کلیدی، پنل‌های تخصصی و نمایشگاه ارائه توانمندی‌های داخلی خواهد بود و مانند کنفرانس‌های ظرفیت قبلی، حضور شرکت‌ها و نهادهای مرتبط و فعال در آن رایگان است.

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی درباره ضرورت توجه به هوشمندسازی در صنایع، گفت: هوشمندسازی یک فرایند بسیار کاربردی در صنایع مختلف است که می‌تواند به انجام بسیاری از فرایندها و فعالیت‌های هوشمند و مبتنی بر تکنولوژی‌های روز که در گذشته حتما باید توسط نیروهای انسانی انجام می‌شدند، کمک کند.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، وی همچنین گفت: برگزاری چنین رویدادهایی می‌تواند گامی بزرگ و اثرگذار در شناسایی و تجمیع بازیگران حوزه هوشمندسازی در کشور باشد تا توانمندی این مجموعه‌ها و افراد به زیست بوم فناوری و نوآوری این حوزه متصل شود.

 

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس