کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

فراخوان نخستین همایش ملی «زن، خانواده، امنیت» اعلام شد

ایران کنفرانس

فراخوان نخستین همایش ملی «زن، خانواده، امنیت» اعلام شد

فراخوان نخستین همایش ملی «زن، خانواده، امنیت» توسط حوزه علمیه خواهران استان قم اعلام شد.

طاهره حیاتی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این همایش با هدف فراهم سازی بستر مناسب جهت انتقال دانش و تضارب آرای اندیشمندان و اساتید و شکوفایی قلم طلاب و دانشجویان علاقه مند به حوزه زن، خانواده، امنیت، دستیابی به آخرین دستاوردهای علمی و جدیدترین روش های پژوهشی انجام یافته در حوزه زن، خانواده و امنیت، پاسخ صحیح و مناسب به شبهات مسائل امنیت زن و خانواده، دستیابی به راهکارهای مناسب امنیت‌ بیشتر زن و خانواده در جامعه کنونی برگزار می شود.

مدیر اجرایی همایش «زن، خانواده، امنیت»، افزود: «زن، خانواده، امنیت دینی و اخلاقی»، «زن، خانواده، امنیت بهداشتی و روانی»، «زن، خانواده، امنیت جنسی و جنسیتی»، «زن، خانواده، امنیت زیست محیطی»، «زن، خانواده، امنیت سیاسی و نظامی»، «زن، خانواده، امنیت اقتصادی و اشتغال»، «زن، خانواده، امنیت حقوقی و قضایی»، «زن، خانواده، امنیت علمی، آموزشی و فرهنگی»، «زن، خانواده، امنیت رسانه های جمعی و ارتباطات نوین»، «آینده پژوهی زن و خانواده» محورهای این همایش هستند که ۵ اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

حیاتی ادامه داد: مقاله باید به زبان فارسی بوده و ترجمه کتاب و آثار پژوهشی از زبان های انگلیسی و عربی در این همایش پذیرفته می شود.

مدیر اجرایی همایش «زن، خانواده، امنیت» درمورد شرایط ارسال مقاله به این همایش، گفت: مقالات ارسالی باید در یکی از محورهای دهگانه مذکور بوده و پیش از این در همایش یا مجله دیگری چاپ نشده باشد.

وی اضافه کرد: مقالات ارسالی باید در محیط Word با قلم ۱۴ (Bnazanin) تنظیم و با حجم ۲۵۰ کلمه ارسال گردد. علاوه بر این، ارسال مقاله از طریق سایت رسمی همایش مورد پذیرش است.

حیاتی تصریح کرد: مهلت ارسال چکیده مقاله تا ۳۰ مهرماه ۱۴۰۲ می باشد و اصل مقاله نیز تا ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲ باید به دبیرخانه همایش (https://www.wfs-conference.ir/) ارسال گردد.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس