کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

فراخوان دومین همایش ملی آینده‌پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار

ایران کنفرانس

فراخوان دومین همایش ملی آینده‌پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار

دومین همایش آینده­ پژوهی، آموزش عالی و توسعه­ پایدار در آذرماه ۱۴۰۲ با همکاری اعضای هیأت علمی دانشگاه­ها و مراکز علمی- پژوهشی معتبر کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه سوره، دومین همایش آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار در آذرماه ۱۴۰۲ با همکاری اعضای هیأت علمی دانشگاهها و مراکز علمی- پژوهشی معتبر کشور برگزار می شود. در این دوره نیز، دستیابی به اهداف عالیه این برنامه نیازمند تدبیر، اندیشه و بهرهگیری از دانش و تجربیات فرهیختگان و بزرگان علوم تربیتی، علوم انسانی، رسانه، آموزش، پژوهش و فرهنگ و هنر کشور است. بزرگانی که با اصول و برنامههای علمی و همچنین استفاده از باورهای فرهنگی و آموزههای دینی ایران اسلامی ساختاری نظام مند متناسب با نیاز نسل امروز و دغدغه های اجتماعی دنیای معاصر را طراحی و ارائه میکنند.

در همین راستا و به همین دلیل فراخوان برگزاری همایش ملّی و کاربردی آیندهپژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار آغازشده و از تمامی صاحبنظران، اندیشمندان، استادان، مدیران و علاقه‌مندان برای ارائه ‌نظرات راهگشا، علمی و سازنده متناسب با هدف و در قالب محورهای پیشنهادی همایش دعوت می شود تا با ارائه آخرین یافته های پژوهشی و مقالات خود در ارتقاء جایگاه آموزش و بهبود کیفیت نظامهای دانشگاهی متناسب با شرایط و نیازهای روز جامعه و ترسیم آینده روشن در افق توسعه آموزش کشور، برگزارکنندگان این دوره از همایش را همراهی کنند.

مهران هوشیار، به‌عنوان دبیر کل این همایش و عضو هیأت علمی دانشگاه سوره اعلام کرد که ۱۵ پیش نشست این همایش مصادف با هفته پژوهش در سال ۱۴۰۲ با حمایت معاونت پژوهشی و همراهی سه دانشکده دانشگاه سوره با محورهای تبیین راهکارهایی برای همراهی و حضور دانشگاه و نظام آموزش عالی هنر – معماری – شهرسازی – فرهنگ - ارتباطات و رسانه در چشمانداز دانشگاههای آینده جهان اسلام برگزار خواهد شد که جزئیات برنامه‌های آن متعاقباً اعلام خواهد شد. برگزاری همایش و اختتامیه آن در تاریخ ۲۹ آذر ۱۴۰۲ خواهد بود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس