ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران


قوانین

ضمن سپاس ازاینکه ایران کنفرانس را برای اطلاع رسانی همايش خود انتخاب کرده اید، لطفا قبل از وارد کردن اطلاعات ،به نکات زیر توجه فرمایید:

 • * از ثبت دوره  و کارگاه های آموزشی و جشنواره  خود داری شود.
 • ** همایش هایی که فقط بصورت مجازی برگزار می شوند منتشر نخواهند شد.
 • *** برای همایش های که برگزارکننده اصلی آن دانشگاه نمی باشد کمیته علمی، سابقه برگزاری برگزارکننده همایش و سایر موارد مرتبط مورد بررسی قرار می گیرد.
 • **** ثبت همایش در ایران کنفرانس به منزله  تایید انتشارآن نبوده  و کلیه همایش ها قبل از انتشار مورد بازبینی قرار می گیرند.
 • ***** ثبت همایش هایی که برگزار کننده اصلی آن دانشگاه ها ی سطح یک و دو و سه کشور باشد در ایران کنفرانس  رایگان خواهد بود.
 • ****** ثبت همایش های موسسات خصوصی و دولتی غیر دانشگاهی  و سایر موسسات آموزش عالی دارای تعرفه خواهدبود که شامل انتشار در سایت ایران کنفرانس و ارسال بصورت خبرنامه برای بیش از 18000 عضو تخصصی و عمومی سایت می باشد.برای کسب اطلاع از نحوه واریز تعرفه می توانید  با شماره 09188633053  (مستقیم، واتساپ و یا تلگرام) تماس حاصل فرمایید.
 • ******* برای انتشار کنفرانس خود در ایران کنفرانس ساده ترین روش آن است که لینک سایت همایش خود را جهت بررسی به شماره تماس اعلام شده  ارسال فرمایید تا مورد بررسی جهت انتشار قرار گیرد در این صورت نیازی به ثبت نام و ثبت همایش از طرف شما نیست و کلیه امور تا انتشار و اطلاع به شما از طرف همکاران ما صورت خواهد گرفت. در غیر این صورت:
 • در ابتدا  از طریق منو جستجو بررسي فرماييد همايش شما قبلا در اين سايت ثبت نشده باشد.
 • برای ثبت همایش ابتدا از قسمت " ورود جهت ثبت همایش" گزینه " ایجاد یک حساب کاربری" را انتخاب و مراحل عضویت را دنبال نمایید. سپس با پست الکترونیک و رمز عبور خود وارد شده و  از منو"سیستم مدیریت همایش ها" گزینه " ثبت همایش جدید" را انتخاب نموده و پس از تکمیل اطلاعات درخواستی بر روی دکمه ثبت همایش کلیک کنید ( انتخاب فایل پوستر و یا لوگوی کم حجم همایش در طی مراحل ورود اطلاعات  الزامی است ) .
 • بعد از ثبت همايش،  بررسی لازم توسط  همكاران سايت انجام و در صورت تاييد، مجوز انتشار صادر می شود. با توجه به اينكه فرآیند بررسي و قرار گرفتن در نوبت انتشار ممكن است  حداقل 24 ساعت به طول  انجامد.خواهشمنداست تا قبل از صدور مجوز انتشار ،از ثبت مجدد اطلاعات خودداري نماييد.
 • در صورتی که به هر دلیل امکان ثبت همایش از طریق سیستم ثبت نام وجود نداشت ، لینک همایش خود را برای بررسی و ثبت به شماره تماس اعلامی  ارسال نمایید.

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان